Jeden spokojený klient je pro mě větším přínosem
než sto reklamních letáků..
Úvod Aktuality Druhy masáží Galerie Lymfoven Ceník Kontakt

Provozní doba

Denně PO-PÁ, telefonické objednání předem nutné!

Kontakt

Jaroslav Čermák
mobil: +420 602 181 821
jariscermak@seznam.cz

www.masaze-cermak.cz

Aktuálně

!!!POZASTAVENÍ ČINNOSTI MASÁŽNÍCH SLUŽEB OD KVĚTNA 2020 DO ODVOLÁNÍ!!!

Lymfoven

Přístrojová lymfodrenáž je v poslední době stále oblíbenější. Oblečete se do kalhot, hodinu si v nich poležíte a necháte na sebe působit příjemný tlak.

Lymfodrenáž je velmi účinná detoxikační metoda, při které se rozpohybuje tok lymfy (mízy) a aktivuje se tok celého lymfatického systému. Ten je tvořen lymfatickými cévami a uzlinami. Míza, která v něm koluje, vzniká z mezibuněčné tekutiny. Funkcí lymfatického systému je filtrace mízy a detoxikace. Pokud je z nějakého důvodu narušena, dochází k tvorbě lymfodémů (otoků) a hromadění škodlivin v těle. Ty do sebe neustále vstřebáváme například ze znečištěného životního prostředí, nezdravých potravin, léků a také alkoholu.

Správně provedená lymfodrenáž dokáže lymfatické cesty rozpohybovat a tím z těla odplavit přebytečnou vodu a toxiny. Zmenší se otoky, zmírní bolest a napětí, odstraní únava a zlepší krevní a lymfatický oběh. Masáž má vliv i na zrychlení metabolismu, proto pomáhá při hubnutí. Blahodárný efekt má také na stav pokožky. Díky odvodu přebytečné vody z těla dochází k zmírnění celulitidy a snížení opuchlosti víček.

Pokud se pro lymfodrenáž rozhodnete, počítejte s tím, že jedna návštěva nestačí.Doporučuji tři až pět návštěv, minimálně jednou týdně. V rámci prevence je dobré absolvovat lymfodrenáž alespoň jednou měsíčně.